ТОВ "Міжнародний виставковий центр"
запрошує

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації (далі – Департамент) інформує, що з 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ХV Міжнародний водний форум «Aqua Ukraine-2017» та V Спеціалізована виставка «Екологія підприємства – 2017». Традиційно у рамках форуму проходитиме науково-практична конференція «Вода та довкілля», яка присвячена питанням сучасного стану водних ресурсів, підвищенню якості питної води, міжнародному співробітництву та впровадженню водних європейських директив.

Міжнародний водний форум «Aqua Ukraine-2017» є головним місцем зустрічі спеціалістів у сфері охорони та використання водних ресурсів, питного водопостачання та водогосподарсько го комплексу, а також сумісних галузей, де обговорюються екологічні, економічні, технічні, правові проблемні питання та розглядаються шляхи їх вирішення.

За інформацією щодо участі звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за адресою: Броварський проспект, 15, м. Київ, 02660; тел./факс (044) 201-11-54, 201-11-62, e-mail: aqua@iec-expo.com.ua, сайт www.iec-expo.com.ua.

 

Попередня сторінка