На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.06.2010 № 1230-р «Про проведення Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та альтернативної енергетики» з 9 по 12 листопада 2010 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності, в складі якого пройдуть наступні виставкові події:

- VIII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2010»;
- VIII Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех-2010»;
- Спеціалізована виставка «Енергоефективність-2010».     

     Основні організатори заходів - Мінприроди, Мінжитклокомунгосп, НАЕР, Держводгосп, Міжнародний виставковий центр. Завданням виставок та форуму є впровадження в Україні енергоефективних технологій, створення сприятливого інвестиційного клімату в галузі водного господарства, підвищення рівня громадської відповідальності з метою запобігання забруднення водних ресурсів, управління відходами.
    
     Пропонуємо прийняти участь відповідних спеціалістів підприємств установ та організацій області у VIII Міжнародному водному форумі «AQUA UKRAINE -2010» та спеціалізованих виставках з метою ознайомлення з сучасними технологіями очистки води та стоків, контролю якості води, участі у тематичних конференціях. Відвідування виставок – безкоштовне.


    У разі зацікавленості, за більш детальною інформацією можна звертатися до Міжнародного виставкового центру за:
    тел. (044)201-11-62;
    e-mail: aqva@iec-expo.com.ua
    http: www.iec-expo.com.ua