Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

До участі запрошені всі небайдужі, а конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної та правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- та водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України. Матеріали для участі в Конкурсі приймаються до 01 грудня поточного року. Розгляд поданих матеріалів здійснюється в період з 01 грудня до 15 грудня поточного року.

Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Більш детальна інформація (Порядок проведення, анкета учасника) доступна на сайті Мінприроди України за посиланням http://menr.gov.ua/index.php/public/dzherela.        

 

Попередня сторінка