Зробимо Україну чистою разом!

        23 квітня 2016 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи і проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!».
        Організатором акції виступає громадська організація «Let`s do it, Ukraine» - учасник міжнародного руху «Let`s do it! World».
       Акція з прибирання сміття проводиться з метою об’єднання людей у всьому світі для боротьби з проблемою накопичення сміття і залучення уваги громадськості до захисту навколишнього природного середовища.
        Захід такого формату проводиться в Україні не один рік поспіль, тому було запропоновано продовжити традицію проведення акції «Зробимо Україну чистою разом!» і у 2016 році.
        Дана акція є значущим всеукраїнським еколого-просвітницьким заходом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання.
        Щорічно в акції беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, та пересічні громадяни. У 2015 році до акції долучились понад 500 000 учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО «Let`s do it, Ukraine» запланували понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій по всій території країни.
        В рамках акції буде проведено всеукраїнський фестиваль «ЧистоФест», обласні форуми взаємодії, наймасштабніше прибирання країни, круглі столи та інші заходи.
        Враховуючи вищезазначене, запрошуємо усіх охочих підтримати ініціативу проведення даної акції та особисто долучитися до прибирання зелених зон, присадибних ділянок, територій навколо під’їздів 23 квітня 2016 року..

провідний спеціаліст відділу експертизи, моніторингу та зв`язків з громадськістю, секретар Громадської екологічної ради
Лебідь І.В.

 

Попередня сторінка