4 липня відзначили Міжнародний День Дніпра

   Щорічно у першу суботу липня у країнах, де тече річка Дніпро відзначають Міжнародний День Дніпра.

    Ідея святкування виникла у жовтні 2002 року, під час проведення Міжнародного Дніпровського форуму громадських екологічних організацій Білорусі, Росії та України. Метою цього свята є привернення уваги до проблем великої річки.

    Долучилися до відзначення Міжнародного дня і у КУ ПЗФ РЛП "Кременчуцькі плавні" Полтавської обласної ради, адже майже 35 % території ландшафтного парку – це акваторія Кам’янського водосховища. Найбільші площі серед природної рослинності парку займають луки та болота, а також водна та прибережно-водна рослинність, яка формує природний комплекс акваторії водосховища, півостровів і різних за площею островів навколо проток, заток, а також піщані сухі луки.
    Співробітники парку кожного року організовують акції, спрямовані на збереження та дбайливе ставлення до прекрасної річки, поряд з якою ми живемо.
    У цьому році РЛП «Кременчуцькі плавні» оголосив «Зелений марафон» з 30.06 до 12.07.2020 під девізом «Довкілля і спорт разом». Розпочався марафон з еколого-просвітницької акції «Найкращий друг РЛП «Кременчуцькі плавні» для школярів Кременчуцького району. марафон проведено 30 червня на півострові Кантареве річище та, у зв’язку з карантином, число учасників було обмежено до 8 осіб.

    У суботу, 4 липня, спільно з відділом екологічної безпеки Кременчуцької міської ради адміністрація РЛП "Кременчуцькі плавні" провела:
    ЕКО-ЗАХІД «Чистий Дніпро починається з тебе», Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» (в районі зеленої зони біля малої архітектурної форми «Шаховий клуб»),
    ФОТОВИСТАВКУ, присвячену Міжнародному Дню Дніпра «Мальовничий Дніпро», Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» та
    ЕКО-АКЦІЮ «Попередимо цвітіння Дніпра разом» з прибирання території РЛП «Кременчуцькі плавні» (земельна ділянка вздовж вулиці Сербіченка у межах заказника).


Заступник директора Департаменту

Г. ГАЖІЄНКО

 

Попередня сторінка