Всеукраїнський день довкілля

           21 квітня, в третю суботу місяця, вся країна відзначала Всеукраїнський день довкілля. Поштовхом до його започаткування було проведення в цей день Стокгольмської конференції ООН, внаслідок якої створено програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП). А вже в Україні з 1998 року після Указу Президента з’явилося власне свято День довкілля.
       Головна мета свята – це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Зазвичай цього дня проводяться масштабні акції з прибирання територій, очищення водних джерел, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, озеленення.
       Також, у поточному році в День довкілля в Україні, стартувала екологічна акція «Посади дерево миру».
        У рамках акції у Київському міському саду, який є однією з найстаріших пам’яток садово-паркового мистецтва столиці, Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак разом із Міністром освіти і науки Лілією Гриневич, народними депутатами та представниками більшості релігійних конфесій України висадили Алею Миру.
        Варто відзначити, що акція була започаткована в 2016 році за ініціативи Української Греко-Католицької церкви і підтримана Міністерством екології та природних ресурсів України.
        Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації теж долучився до відзначення Всеукраїнського дня довкілля та екологічної акції «Посади дерево миру». Так, 20 квітня 2018 року спеціалісти Департаменту на чолі з директором Ігорем Піддубним та його заступниками – Олександром Ткаченко та Галиною Гажієнко висадили алею блакитних ялинок та кримських сосен на території Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського». Також участь у акції взяли директор ліцею Ніла Петрівна Спільна, заступник директора з виховної роботи Людмила Яківна Шелест та студенти.
       Посадковий матеріал: кримські сосни у кількості 20 шт. надало ДП «Новосанжарське лісове господарство» та ялинки у кількості 15 шт. отримано від ДП «Миргородське лісове господарство».

Заступник директора Департаменту
О.П. Ткаченко

 

Попередня сторінка