Вітаємо з Всесвітнім днем навколишнього середовища!

    Сьогодні, 5 червня 2019 року, увесь світ відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Це свято покликане попередити людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням довкілля.

     Полтавський край – один із наймальовничіших регіонів нашої держави. Природа краю надзвичайно багата з давніх-давен. Різноманіття ландшафтів, рослинного та тваринного світу, родючі чорноземи, поклади нафти, газу, залізної руди, чисте повітря та цілюща вода – це все наші з вами багатства, які ми зобов’язані берегти та примножувати!

     "Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації закликає кожного внести свій посильний вклад у загальнодержавну боротьбу за чисте довкілля – віддати перевагу еко-торбинці замість пластикового пакету, почати сортувати сміття, берегти воду, відмовитися від одноразового посуду, впорядкувати клумбу перед будинком тощо. Пам’ятаймо, що тільки разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, давайте і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

 

Провідний спеціаліст відділу організаційної роботи, моніторингу та зв`язків з громадськістю
І.В. Лебідь

 

 

Попередня сторінка