Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

    На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінетів Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

    На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси:

  - Зірки е-демократії (https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-democracy)
    Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

  - Кандидат (https://osvita.diia.gov.ua/courses/candidate)
    Цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.

  - Публічні консультації онлайн (https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-consultations)
    Цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.

  - Відкриті дані для державних службовців (https://osvita.diia.gov.ua/courses/open-data)
    Під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі. ( 0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу)

  - Виборець (https://osvita.diia.gov.ua/courses/voter)
    Що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково — на ці та інші питання відповість даний серіал.

  - Доступ до публічної інформації (https://osvita.diia.gov.ua/courses/access-to-public-information)
    Освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, прискорення процесу оцифрування інформації та використання інтернет-технологій під час її оприлюднення та взаємодії з громадянським суспільством. (0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу).

    За будь-яким питанням, звертайтесь до Вікторії Хомутської (homutska@thedigital.gov.ua).


Провідний спеціаліст відділу організаційної роботи, моніторингу та зв`язків з громадськістю

І. ЛЕБІДЬ

 

Попередня сторінка