Як працює ЕкоЗагроза

    За допомогою мобільного застосунку та вебресурсу ЕкоЗагроза українці вже надіслали більше 1200 повідомлень про виявлені факти завданої шкоди довкіллю. Це і розлив отруйних речовин у ґрунти та воду, знайдені стихійні звалища із відходами руйнації та небезпечними відходами, забруднення повітря внаслідок горіння нафтобаз, лісів тощо.
    Однак лише цим функціонал ЕкоЗагрози не обмежується. Тут кожен може знайти потрібну, а головне достовірну, інформацію про стан довкілля у будь-якому куточку України.
    Цікаво, що серед користувачів нашим сервісом не лише українці, але і мешканці США, Польщі, Німеччини, Франції, Сполученого Королівства, Нідерландів, Чехії, Італії та Швейцарії. Як правило, за допомогою застосунку вони відслідковують рівень радіації на нашій території. Адже у зв’язку з ядерним шантажем рф, до цієї теми сьогодні прикута увага всього світу.
    Про те, як працює ЕкоЗагроза, які розділи сьогодні є найпопулярнішими серед користувачів та як долучитися до «екологічного батальйону» України лише за допомогою смартфону Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець написав у своєму блозі на УКРІНФОРМ https://cutt.ly/mZUd1ep. А ще про історію створення ресурсу та, що робити з ЕкоЗагрозою після перемоги України.


Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України


 

Попередня сторінка