Відбудеться ІІ міжнародна виставка – форум “Fish Business Ukraine 2020”

   Державне агентство рибного господарства України (далі – Держрибагентство) запрошує представників бізнесу, науковців та інвесторів регіону взяти участь у другій міжнародній виставці – форумі рибної індустрії та риболовного хобі в Україні “Fish Business Ukraine 2020” (далі – виставка). Захід проходитиме з 17 по 19 березня 2020 року у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” за адресою: вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська область (Житомирська траса М-06).

    На виставці будуть представлені:
    - сучасні інновації та технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура, морське та прісноводне рибальство, підприємства переробки та консервування водних біоресурсів, транспорт і обладнання для рибної галузі тощо);
    - виробництво продуктів харчування рибного походження;
    - обладнання та технології для зберігання сировини;
    - рекреаційне рибальство (риболовне оснащення, плавзасоби, одяг, риболовні бази, риболовні господарства);
    - торгівля (логістика, франшизи, банківський сектор, імпортери та експортери рибної продукції, рітейл);
    - міжнародне співробітництво;
    - науковий супровід рибної галузі, практичні розробки та освіта.

    Участь у заході візьмуть представники Держрибагентства, Держводагентства, Держпродспоживслужби, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), проекту ЄС “Підтримка реалізації сільськогосподарської та харчової політики (SAFPI)”, проекту Європейського інвестиційного банку – Niras A/S “Технічна допомога на підтримку впровадження операції “Основний кредит для аграрної галузі – Україна”, закладів науки та освіти, торгово-промислових палат, низки посольств, міжнародних організацій, експертного середовища, громадськості та українського бізнесу.

    Заплановано проведення серії семінарів та конференцій, презентацій, обговорень перспектив розвитку рибного господарства України.

    Детальну інформацію щодо участі у заході можна переглянути на офіційному вебсайті виставки (https://fishbiz.com.ua/). Контактна особа щодо організаційних питань – Наталія Фролова, начальник відділу роботи із засобами масової інформації Держрибагентства (тел.: (044) 484-63-25, (095) 078-17-35). Організаторами заходу є Державне агентство рибного господарства України і товариство з обмеженою відповідальністю “Євроіндекс”. Захід проводиться за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Директор Департаменту М. БРИКУЛЬСЬКИЙ

 

Попередня сторінка