НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ
«Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

   19 – 21 серпня 2020 року в м. Івано-Франківськ відбудеться Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

    Ключова тема Форуму – розроблення та реалізація регіональних Програм поводження з відходами: проблемні питання та кращі практики. Форум проводиться Всеукраїнською екологічною лігою за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Корпорації «Si Group Consort. Ltd».
    Метою Форуму є визначення в Україні проблем та шляхів подолання критичної ситуації у сфері поводження з побутовими та промисловими відходами на регіональному рівні, впровадження природоохоронних ініціатив та проєктів, сприяння залученню інвестицій у сферу перероблення відходів, реалізація екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх секторах економіки, розроблення рекомендацій для комплексного розв’язання проблем у сфері поводження з промисловими відходами, зокрема й небезпечними, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу, формування нормативно-правової бази у сфері поводження з відходами, налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва, збереження довкілля, впровадження засад збалансованого розвитку в Україні.
    До участі в Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, бізнес-структури, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємства-виробники техніки та технологічного обладнання перероблення відходів, установи, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, природоохоронні громадські організації, ЗМІ.

    Заходи Національного форуму у 2020 році планується проводити у відповідності із санітарно- епідеміологічними вимогами, зокрема:
    - дотримання маскового режиму;
    - температурний скринінг;
    - забезпечення соціальної дистанції під час засідань, проживання та екскурсій;
    - оброблення приміщення і поверхонь дезінфікуючими засобами;
    - забезпечення технічних можливостей участі у форумі в режимі онлайн.

    Для представників наукових, навчальних установ, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування – участь у заходах, круглих столах, екскурсіях, витрати на проживання, харчування – за рахунок організаторів.

    Для контактів та отримання додаткової інформації:
    Біла Неоніла +38 (096) 174-47-93, (099) 055-47-39, (044) 251-13-32, vidhody.org@gmail.com.
 

Попередня сторінка