Всесвітня кампанія «Година Земля 2018»

         Всесвітня кампанія «Година Земля» проводиться щорічно, починаючи з 2007 року з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).

       У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину – Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.
       Година Землі 2017 року була безпрецедентним успіхом – приєдналося більше 7000 міст у 187 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг та інші.
       Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Крім того, цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичок на планету.
       В Конституції України (ст. 16) зазначено, що одним із основних обов’язків держави є забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, що повною мірою відповідає меті кампанії.
       Враховуючи вищевикладене, Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації пропонує усім охочим долучитися до кампанії, вимкнувши світло та прилади, що не є суттєво важливими, адже ці дії сприятимуть як збереженню довкілля – середовища існування людини, так і міжнародному іміджу України.

провідний спеціаліст відділу експертизи, моніторингу та зв`язків з громадськістю, секретар Громадської екологічної ради
Лебідь І.В.

 

Попередня сторінка