Година Землі 2019

     Всесвітній фонд природи (WWF) та Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації закликають усіх небайдужих приєднатися до щорічної Всесвітньої кампанії Година Землі!

     Година Землі — всесвітній природоохоронний рух.
     #РазомЗможемо побудувати світ, де людина та природа існують в гармонії.
     30 березня 2019 року о 20:30 вимкни світло на одну годину!


     Починаючи з 2009 року в Україні глобальний рух підтримували Лілія Пустовіт, Олег Собчук, Дмитро Шуров, ЯрмаК, Сашко Положинський та інші. Десятки відомих на всю країну споруд та пам’яток були вимкнуті на одну годину, щоб привернути увагу українців до екологічних проблем планети. Серед них — Хрещатик, Софійський та Михайлівський собори, Києво-Печерська лавра у Києві, Театр опери та балету в Одесі, Свято-Успенський собор в Полтаві, Тернопільський та Луцький замки та багато інших.
     Тема цьогорічної кампанії продовжує закликати встановити власний Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) та підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя — чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.
     Долучайтеся! Переходьте за посиланням та реєструйтеся http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh19/support/. Зареєструватися може будь-хто – окремі громадяни, представники бізнесу, навчального закладу чи іншої організації.

Заступник
директора Департаменту
Г.І. Гажієнко

 

Попередня сторінка