Всесвітня кампанія "Година Землі 2017"

         25 березня 2017 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.
        Всесвітня кампанія Година Землі стартувала у 2007 році, її організатором виступає Всесвітній фонд природи (WWF, http://wwf.panda.org).
       У поточному році в суботу, 25 березня 2017 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.
        Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.
        Крім того, цьогорічна кампанія робитиме акцент на збереження та розширення природоохоронних територій, що є одним з пріоритетів діяльності Мінприроди.
        Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації спільно з Мінприроди, закликає всіх небайдужих особисто долучитися до соціально-екологічної кампанії шляхом вимкнення світла та приладів о 20:30 25 березня 2017 року на 1 годину.

провідний спеціаліст відділу експертизи, моніторингу та зв`язків з громадськістю, секретар Громадської екологічної ради
Лебідь І.В.

 

Попередня сторінка