27 – 28 жовтня 2015 року в м. Києві заплановано проведення Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND – 2015

         Ініціаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України, Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» та інші громадські організації, за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України й інших органів державної влади.
          Відмінні риса GREEN MIND – формат бізнес-форуму і чітка спрямованість на інтеграцію екологічної складової в практичне виробниче середовище з метою сталого розвитку підприємств різних галузей економіки.
          Завдяки спільним зусиллям органів влади, громадськості та бізнесу, – заходи форуму у 2012 – 2014 рр. відбулись на високому організаційному та представницькому рівні, мали багато позитивних відгуків серед його учасників та у засобах масової інформації.
          Детальнішу інформацію, формат, напрями та звіти заходів минулих років можна знайти на офіційному сайті форуму www.greenmind.com.ua.
          Згідно протокольного рішення засідання Оргкомітету форуму, що відбулося 24 квітня 2015 року на базі Торгово-промислової палати України, за участі представників органів державної влади, бізнесових структур та громадських організацій, в рамках форуму передбачено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» (далі – Конкурс).
           Метою Конкурсу є відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організацій з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління.
           Контактна особа - Іванова Олена Володимирівна, тел. (044) 332-84-09; 067-886-31-93; helen-19841@ya.ru

провідний спеціаліст відділу експертизи,
моніторингу та зв`язків з громадськістю

Лебідь І.В.

 

Попередня сторінка