НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ
"Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології"
запрошує

Всеукраїнська екологічна ліга та Екологічна рециклінгова асоціація України «Si Group Consort. Ltd.» запрошують Вас взяти участь у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який відбудеться 22 – 23 листопада 2016 року в м. Києві. Захід відбудеться за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Київської міської державної адміністрації та Національної екологічної ради України.
           Метою Форуму є визначення в Україні проблем та перспектив формування Стратегії поводження з небезпечними відходами, впровадження екологічних ініціатив, сприяння залученню інвестицій та інновацій, реалізація екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій на місцевому рівні, розроблення рекомендацій для комплексного розв’язання муніципальних і регіональних проблем у сфері поводження з відходами, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу, формування нормативно-правової бази у сфері поводження з небезпечними відходами, налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва, збереження довкілля, впровадження засад збалансованого розвитку територіальних громад в Україні.
           До участі в Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, бізнес-структури, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємства-виробники техніки та технологічного обладнання для збирання, транспортування, зберігання та перероблення відходів, установи, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, природоохоронні громадські організації, ЗМІ.
           У рамках Форуму будуть працювати:
           Тематична виставка «Екологічно безпечні технології», де будуть представлені підприємства, установи та організації, що працюють у сфері поводження з відходами, презентовані зразки товарів, виробів, інформаційні та рекламні матеріали на спеціальних виставкових стендах.
           Презентація технологій перероблення ртутьвмісних ламп.
           Презентаційно-ділова зона, де учасники матимуть можливість провести презентацію компанії, розповісти про можливості та унікальні технології, встановити корисні бізнес-контакти та ін.
           Участь у конференційних заходах:
- усна доповідь та публікація матеріалів;
- публікація матеріалів;
- участь без доповіді та публікації.
           Умовою участі є надіслані на електронну адресу
vidhody.org@gmail.com до 8 листопада 2016 р. заповненої реєстраційної форми, тексту доповіді (якщо учасник планує публікацію) та копії платіжного доручення на друк статті.
           Для представників наукових, навчальних установ, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування – участь у секціях, круглих столах та можливість виступу – безкоштовно.
           Для контактів: Сапсай Тетяна, тел. (099) 055-47-39, (044) 251-13-32,
e-mail: vidhody.org@gmail.com.
           Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 55, приміщення Великої конференц-зали Президії Національної академії наук України.
           Докладнішу інформацію можна отримати за адресою:
www.vidhody.org.ua.

 

Попередня сторінка