Організовано Гарячу телефонну лінію Мінприроди України

     Відповідно до Плану заходів щодо реалізації у 2008 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 року № 784-р, з метою забезпечення вивчення і проведення аналізу громадської думки, а також врахування зауважень і пропозицій громадськості та публічне реагування на них наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 16.12.2008 № 333 організовано щоденну, з 9:00 до 18:00, крім суботи та неділі, роботу Гарячої телефонної лінії Мінприроди за номером телефону (044) 206-33-02.
    Кожне телефонне повідомлення від громадськості фіксується в день його надходження як телефонне звернення громадян. Забезпечено надання усних консультацій та, у разі можливості, прийняття рішень під час обговорення. За необхідності, для прийняття рішень залучаються структурні підрозділи центрального апарату, урядові органи державного управління, територіальні органи та спеціальні територіальні підрозділи у складі міністерства.
    За результатами узагальнення телефонних звернень громадян забезпечено підготовку щомісячних аналітичних довідок. Інформація про результати роботи Гарячої телефонної лінії Мінприроди поширюється у ЗМІ, інформагентствах та на веб-порталі міністерства.

Попередня сторінка