Для підвищення рівня знань керівників та фахівців природоохоронної галузі а також для суб’єктів господарювання всіх форм власності у сфері водокористування згідно з вимогами Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління на базі кафедри екологічної безпеки проводить курси підвищення кваліфікації на тему «Екологічний стан природних, вод України. Проблеми питного водопостачання населення»
    У програмі навчання розглядаються основні причини погіршення якості поверхневих і підземних вод в умовах дії природних та антропогенних чинників і заходи поліпшення їх якості, роль компонентів біоти в трансформації органічних речовин у водоймах антропогенні чинники, що призводять до «загибелі» водойм, можливі заходи їх відновлення, проблеми оцінки якості питної води і нові підходи до її вирішення, обґрунтовується потреба застосування альтернативних джерел питної води поряд з водопровідним забезпеченням.
    Заняття проводять провідні вчені академії та фахівці Міністерства екології та природних ресурсів щодо питань правових основ водокористування та охорони природних вод від забруднення.
   
Навчання проводитиметься за 72-годинною програмою у два етапи:
    - І - з 4 по 8 квітня 2011р.;
    - II - з 23-27 травня 2011 р.
    Слухачі, що прослухають 36-годинний курс навчання (в квітні або травні), одержать свідоцтво Академії. Слухачі, що прослухають повний 72-годинний курс навчання, одержать свідоцтво державного зразка.
    Загальна вартість навчання - 4500 грн за одну особу. Вартість навчання етапу – 2250 грн. Для держслужбовців навчання безкоштовне.
    Курси відбудуться у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 35, корпус 2.
    Реєстрація слухачів - 04 квітня з 9-ї години. Початок занять о 10-й годині.
    Для комплектування групи потрібно до 28 березня 2011 року надіслати (е-mаіl: deabgd@mail.ru, тел./факс (044) 248-40-33. Форма заявки додається.

Попередня сторінка