Згідно з Дорученням Прем'єр Міністра Азарова М. Я. від 20.01.2011 р., розпочата підготовка до Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України», що проходитиме 19-21 квітня 2011 року в місті Києві у Міжнародному виставковому центрі.
    Метою Форуму «Довкілля для України» є зміцнення партнерства органів державної влади та місцевого самоврядування, науки, освіти, бізнесу, громадських організацій для поліпшення стану довкілля в Україні; інтеграція екологічної політики в галузеві політики; створення еколого-економічних умов для збалансованого (сталого) розвитку держави; гарантування екологічної безпеки, збереження біорізноманіття; формування умов для відтворення природних ресурсів; підвищення ресурсо- та енергоефективності економіки; узагальнення досвіду міжрегіонального й міжнародного співробітництва та розроблення рекомендацій щодо комплексного розв'язання екологічних проблем.
    Однією з важливих складових Форуму є проведення IV Міжнародної виставки «Довкілля 2011», яка стане практичним підтвердженням діяльності Уряду в сфері забезпечення умов життєдіяльності людини в навколишньому середовищі. Особливу увагу буде приділено впровадженню новітніх екологічних технологій та моніторингу в сфері переробки відходів, розвитку індустрії відновлювальних джерел енергії.
    Запрошуються до участі зацікавлені підприємства, установи, організації Полтавщини, а також громадськість, науковці та студентство.

    Програма та умови участі у Міжнародному екологічному форумі.   

Попередня сторінка