Відповідно до спільного листа секретаріатів Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин і Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA) відзначення у 2011 році Міжнародного року мігруючих птахів (далі - МРМП) проходитиме 14—15 травня під символічним гаслом «Зміни у землекористуванні з висоти пташиного польоту» (Land use changes from a bird's-eye view)
   Вибір вищезазначеної теми пов'язаний з тим, що кожного року зменшується кількість місць, які мають значення для птахів на шляху їх міграції. Більшість таких змін пов'язана із землекористуванням і має безпосередній вплив на популяції мігруючих птахів, часто негативний.
   Метою МРМП є поширення інформації прo загрози, які несуть непродумані зміни у землекористуванні для мігруючих птахів, та про те, яким чином зменшити негативний вплив таких змін на популяції птахів.
   Для сприяння МРМП секретаріатом AEWA випущені плакати, наклейки та поштові картки, які можна замовити у Секретаріаті AEWA по електронній пошті (contact@worldmigratorybirdday.org). У разі потреби секретаріат може надіслати компакт-диск з оригінальними файлами верстки інформаційних матеріалів. Детальна інформація про МРМП міститься на сайті www.worldmigratorybirddav.org.
   Секретаріат AEWA запрошує також організаторів заходів в рамках МРМП зареєструвати такі події на вищезазначеному сайті.

Попередня сторінка