Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища за сприяння Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства отримано карту оптимальних меж мисливських господарств у межах Полтавської області, яка розроблена Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства і агромеліорації (Укр. НДІЛГА).
    Аналіз стану ведення мисливського господарства області переконливо свідчить про необхідність його докорінної зміни, термінового пошуку ефективних користувачів, здатних вкладати кошти в розвиток мисливських господарств, а також надання у користування таким господарствам територій в науково-обґрунтованих межах.
    Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області при розгляді перспективних планів розвитку мисливських господарств у 2012-2013 роках наполягатиме на закріпленні мисливських угідь у відповідності з чинним законодавством з обов'язковим врахуванням вимог щодо науково-обґрунтованих меж їх територій.
    Управління звертає увагу всіх бажаючих користувачів мисливських угідь області та інших підприємств, установ і організацій, на можливість подачі документів на надання у користування мисливських угідь відповідно до запропонованого розподілу їх меж, не чекаючи закінчення терміну дії договорів на ведення мисливського господарства та закінчення строків користування мисливськими угіддями - 1 січня 2013 року.

 

Попередня сторінка