Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 року № 25-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2012 році, яким надається статус міжнародних та національних», розпочато підготовку Національного екологічного форуму «ЕКОЛОГІЯ ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ», що проходитиме 23 – 24 травня 2012 року в м.Донецьку у спеціалізованому виставочному центрі «ЕКСПОДОНБАС» (вул. Челюскінців, 189-в).
    Організаторами заходу є Донецька обласна державна адміністрація, Донецька обласна рада та Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області.
    Метою форуму є зміцнення партнерства органів місцевого самоврядування, науки, освіти, бізнесу, громадських організацій для поліпшення стану навколишнього середовища, створення еколого-економічних умов для збалансованого (сталого) розвитку регіону, умов для впровадження сучасних технологій в сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів, розширення міжнародного співробітництва та науково-виробничої кооперації у сфері енерго та ресурсозбереження, сприяння збереженню біологічного і ландшафтного різноманіття, поширення території природно-заповідного фонду у регіоні, екологічне виховання, сприяння діяльності громадсько-екологічних рухів.
    Програмою форуму передбачено проведення науково-практичної конференції «Інвестиції в екологію – гарантія безпеки території» та роботу секцій: «Промислова екологія», «Управління в сфері поводження з відходами», «Питання збереження водних ресурсів», «Збереження біорізноманіття, заповідної справи, екологічне виховання та наука».
    Однією з важливих складових Екологічного форуму є виставка «Екологія - 2012» де будуть представлені науково-технічні дослідження і розробки по вирішенню екологічних проблем техногенно напруженого регіону.
    За підсумками роботи Екологічного форуму будуть видані збірки доповідей та офіційних документів.
    Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в роботі Екологічного форуму.
    Додаткова інформація за телефонами: (062) 340 00 23 (Натрус С.П.), (062) 340 00 72 (Сальніков В.В.), (062) 381 15 46 (Задорожна М.Г.).

 

Попередня сторінка