Європейська інтеграція України та розпочаті Урядом адміністративні й економічні реформи потребують від держслужбовців центральної виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад високого професіоналізму та компетентності в повсякденній діяльності.
    Враховуючи те, що на 2012 рік Мінприроди України визначило пріоритетним напрямом реалізацію державної політики у сфері поводження з відходами, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління на базі кафедри екологічної безпеки проводить щоквартальні курси підвищення кваліфікації за 24-годинною програмою на тему – «Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання».
    У процесі навчання буде розглянуто національну екологічну політику в сфері поводження з відходами, законодавче та нормативно-правове забезпечення, проблеми екологічно безпечного поводження з відходами, класифікацію відходів, єдність інформаційного простору у сфері поводження з відходами, життєві цикли відходів, утилізацію вторинної сировини, безпечну технологію рециклінгу відходів, еколого-економічні проблеми у сфері поводження з відходами на державному, територіальному та виробничому рівнях.
    Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації. Програму курсів та форму заявки для суб’єктів господарювання дивіться на сайті академії www.dea.gov.ua.
    Для держслужбовців навчання безкоштовне, інших - вартість навчання становить 2500 грн за особу.
    Курси відбудуться з 18 по 20 вересня 2012р. у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул.Урицького, 35, корпус 2, м.Київ, 03035.
    Для комплектування групи просимо надіслати заявку (e-mail: deabgd@mail.ru, тел./факс 044-248-40-33), зазначивши прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посаду, контактні телефони слухачів.

 

Попередня сторінка