На даний час на ТОВ «Біланівський гірничо - збагачувальний комбінат» проводяться проектні роботи щодо створення виробничих потужностей та узгодження відведений земельних ділянок для видобутку залізистої руди.

    У відповідності з постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 №204 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» та враховуючі виконані матеріали ТОВ «Южгіпроруда» щодо етапності освоєння родовища та відселений жителів населених пунктів з території яка буде відводиться для розміщення об'єктів інфраструктури БГЗК - першим етапом відселення буде частина сіл Кияшки та Базалуки Дмитрівської сільської ради м.Комсомольська, села Степівка Запсільської сільської ради, частини сіл Бондарі та Ревівка Бондарівської сільської ради Кременчуцького району та частину с.Нова Галещина Новогалещинської селищної ради Козельщинського району.

    Власникам домоволодінь та присадибних ділянок буде запропоновано відшкодування вартості майна за експертною грошовою оцінкою або обмін на аналогічне домоволодіння та земельну ділянку. При відшкодуванні вартості майна буде також враховано вартість зелених та плодово-ягідних насаджень.

    Крім того розробленою «Схемою планування території Кременчуцького району» передбачено місця для забудови визначеної території для майбутніх переселенців в межах Ялинцівської, Недогарківської та Запсільської сільських рад Кременчуцького району та Дмитрівської сільської ради м.Комсомольськ Полтавської області.

    «Схемою планування території Козельщинського району» передбачено будівництво нового містечка для майбутніх переселенців.

    Станом на 18 березня 2013 року підприємство не здійснює виробничої діяльності та випуск продукції.

    ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат» – дослідно - промислова дільниця Біланівського родовища (код ЄДРПОУ 36601298, місце знаходження юридичної особи: 39802, Полтавська обл., м.Комсомольск, вул.Будівельників, 16) отримало в Держуправлінні охорони навколишнього середовища в Полтавській області на підставі позитивного висновку комплексної державної експертизи ДП «Укрдержбудекспертиза» від 08.12.2010 № 354/274-2010 наступні дозволи на спеціальне природокористування:

-дозвіл на розміщення відходів у 2013 році від 05.06.2012 № 23032 та ліміт на утворення та розміщення відходів на 2013 рік (термін дії – 1 рік);

-дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від 20.12.2011 №53102290300-2 (термін дії - до 20.12.2016).
Дозвіл видано на:
                             -організоване джерело (дизель-генераторна установка);
                             -неорганізоване джерело (при роботі двигунів внутрішнього згорання автотранспорту);

-дозвіл на спеціальне водокористування від 24.0 5.2012 № 4412 (термін дії - до 12.04.2015).
Дозвіл видано для:
                             -забезпечення технологічних потреб у період розкриття кар’єру Біланівського ГЗК;
                             -задоволення господарсько–питних потреб на початковому етапі розкриття кар’єру Біланівського ГЗК.     

     Керівництвом обласної державної адміністрації дано доручення державній екологічній інспекції в Полтавській області здійснити перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат»

 

Попередня сторінка