ПРИВІТАННЯ до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

   Щорічно 5 червня громадська спільнота по усьому світі відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. У 1972 році у м. Стокгольм відбулася Всесвітня конференція по захисту навколишнього середовища, на якій були присутні повноважні представники 113 держав. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення свята з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля.

    Зважаючи на те, що 2013 рік Президентом України оголошено роком фізичного здоров’я та екології, сьогодні екологічні проблеми віднесені до переліку найактуальніших і визначають рівень благополуччя як всієї світової цивілізації, так і кожної країни зокрема.

    Всесвітній день охорони навколишнього середовища є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища і стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та довкіллі.

    Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття у своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

    У Всесвітній день охорони навколишнього середовища хочеться привітати усіх природоохоронців, науковців, екологів підприємств області, громадські екологічні організації, студентів-екологів з професійним святом, а також кожного, хто прикладає зусилля для збереження довкілля та побажати сил, наснаги та вагомих здобутків на ниві збереження оточуючого світу!

 

Попередня сторінка