04 вересня 2013 року у Пирятинській райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань функціонування національного природного парку (далі - НПП) “Пирятинський”

    На нараді були присутні: голова Пирятинської райдержадміністрації Купріян М.М., Пирятинський міський голова Рябоконь О.П., начальник Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Піддубний І.А., в.о. директора НПП “Пирятинський” Митропан Ю.М., депутат обласної ради Близнюк І.Ф., голови сільських рад, території яких входять до складу НПП, керівники та спеціалісти обласних та районних служб, причетних до питань, що обговорювалися.

     У роботі наради прийняв участь Галушко Б.П.- заступник голови облдержадміністрації.

     Заступник голови Полтавської ОДА наголосив на беззаперечному виконанні Указу Президента України “Про створення національного природного парку “Пирятинський”, дотриманні усіх вимог існуючого природоохоронного та земельного законодавства при обов’язковому врахуванні інтересів громад, території яких входять до складу НПП.

     За результатами наради заступником голови облдержадміністрації дано доручення керівникам причетних служб та в.о. директора НПП у двотижневий термін опрацювати проблемні питання і на наступну нараду представити узгоджені пропозиції щодо їх вирішення. В.о. директора НПП “Пирятинський” рекомендовано створити громадську раду, включивши до її складу депутатів різних рівнів та представників громадських організацій, небайдужих до охорони довкілля та збереження природних багатств краю.

 

Попередня сторінка