УВАГА - ЗЕЛЕНИЙ ПІКНИК !!!

ПМЕГО Мама-86-Полтава, ГО "ВелоПолтава" та та Полтавський осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва в рамках проекту "Тиждень екологічного споживача – 2013: стале харчування" планує провести «Зелений пікнік», що відбудеться об 11.00 29 вересня 2013 р. у Дендропарку. В програмі пікніку заплановано: вело-піша екскурсія Дендропарком; «Зелений пікнік» - дискусійна платформа з питань сталого споживання, зокрема сталого харчування як запоруки здорового та соціально-екологічного способу життя. Учасники мають змогу почастувати стравами Зеленого пікніка, дізнатися про основні аспекти та користь сталого харчування; конкурси та майстер класи народних майстрів для дітей та дорослих.

«Тижні екологічного споживача» в Україні – тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії, що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання і сфокусовані на одній з актуальних тем сталого споживання – проводяться з 2012 року Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА-86» за підтримки Шведського товариства охорони природи та у співпраці з різними партнерськими організаціями.

Цьогорічна тематика Тижня екологічного споживача присвячена питанню Сталого Харчування. Стале харчування – один із ключових аспектів сталого споживання, а також простий та доступний звичайним людям спосіб зробити практичний внесок у справу збереження довкілля, долучитися до здорового та екологічно дружнього способу життя.

Запрошуються бажаючі взяти участь у «Зеленому пікніку» та екологічній просвіті населення.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. 050 2076775 (асистент координатора ПМЕГО Мама-86-Полтава Откидач Ольга Андріївна)

    

 

Попередня сторінка