ІV Міжнародна наукова конференція молодих вчених та студентів «Екологія. Енергозбереження. Довкілля. Молодь».

5-6 грудня 2013 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася ІV Міжнародна наукова конференція молодих вчених та студентів «Екологія. Енергозбереження. Довкілля. Молодь».

Метою конференції стало обговорення міжнародних та регіональних проблем розвитку екології та енергозбереження.

У конференції взяли участь 124 учасника, з них 113 молодих вчених та студентів із вищих навчальних закладів міст України, Німеччини, Угорщини, Боснії та Герцоговини, Росії.

На пленарному засіданні учасників конференції привітав директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації Ігор Анатолійович Піддубний: «Сучасний стан розвитку України й зокрема Полтавської області та найближче майбутнє орієнтує на приділення все більшої уваги вирішенню екологічних питань і активна участь молоді у цьому процесі безпосередньо впливає на його успіх. Більшість з присутніх у цьому залі свідомо обрали свій професійний шлях як еколога. Тим, хто на початку цього шляху, бажаю одержати наснаги, почути нові ідеї від своїх молодих колег для того, щоб у майбутньому наш регіон мав достойних фахівців-екологів».

     Конференція відбулася в рамках п’яти секцій:

     1.Міжнародні та регіональні проблеми сталого розвитку: медико-екологічні та соціально-економічні аспекти.

     2.Технології захисту довкілля (захисту атмосферного повітря, водних ресурсів, проблеми поводження з відходами виробництва і споживання).

     3.Біорізноманіття та заповідна справа.

     4.Комплексні рішення енергетичних проблем підприємств.

     5.Енергозберігаюче обладнання, технології та матеріали.

За результатами ІV Міжнародної наукової конференції молодих вчених та студентів «Екологія. Енергозбереження. Довкілля. Молодь» видано збірник наукових праць.


    

 

Попередня сторінка