Щороку 19 грудня є одним з улюблених свят української дітвори, оскільки у цей день відзначається одне з релігійних свят – День Святого Миколая, який вважається великим чудотворцем.

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” та відповідно до Указу Президента України “Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят для дітей” в.о. Директора Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів О.П. Ткаченко відвідав дитячий садок у с.Таверівка Чутівського району. Вітаючи від імені Полтавської влади та від себе особисто найменших жителів села Олександр Ткаченко побажав здоров’я, радості, тепла, бути слухняними та не засмучувати своїх батьків і вихователів.

Спільно з представниками Департаменту до таверівської дітвори із привітаннями завітали і представники ТОВ “Центр практичної екології”, які надали спонсорську допомогу у придбанні дитячих подарунків.

Малеча радо зустріла гостей та порадувала присутніх віршами, піснями і танцями, які разом з вихователями приготували до свята.    

 

Попередня сторінка