24 грудня 2013 року відбулася нарада з питань організації затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів

На нараді під головуванням Галушка Б.П. - заступника Голови Полтавської облдержадміністрації обговорювалися питання видачі дозволів на розміщення відходів на 2014 – 2016 роки та затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів на 2014 – 2016 роки.

Доповідачі озвучили інформацію щодо фактичних проблем, які виникають під час прийому документів та видачі дозволів на розміщення відходів та питання затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів. Департаментом з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації неодноразово направлялися запити за роз’ясненням до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо дії чинного законодавства з приводу видачі дозволів на розміщення відходів та погодження лімітів на утворення та розміщення відходів, проте на даний час відповідь не надходила.

За результатами наради вирішено, що облдержадміністрація продовжує видачу дозволів на розміщення відходів та затверджуватиме ліміти на утворення та розміщення відходів виключно після їх погодження Міністерством екології та природних ресурсів України.    

 

Попередня сторінка