19 лютого 2014 року, у приміщенні Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації (далі Департамент), відбулася нарада з питань розробки порядку надання у користування, на умовах оренди, водних об’єктів загальнодержавного значення на території Полтавської області.

У нараді прийняли участь також представники Полтавського обласного управління водних ресурсів, Головного управління Держземагенства у Полтавській області, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Департаменту фінансів облдержадміністрації та Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Полтавській області.

Директор Департаменту І.А. Піддубний наголосив на необхідності розробки порядку, який повинен чітко відповідати вимогам діючого законодавства та обов’язково бути доступним і зрозумілим для потенційних орендарів. Присутні обговорили стан водних об’єктів області, питання риборозведення та охорони водних живих ресурсів на водних об’єктах, на яких закінчилися терміни оренди та порядок проведення торгів відповідно до Земельного кодексу України.

За підсумками засідання вирішено причетним службам у термін до 25.02.2014 року внести пропозиції щодо проекту порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів загальнодержавного значення у межах Полтавської області.



    

 

Попередня сторінка