25 квітня 2015 року планується проведення масштабної Всеукраїнської акції
"Зробимо Україну чистою - 2015"!

     Мета акції "Зробимо Україну чистою - 2015" - виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього долучення місцевих громад до прибирання своїх міст та селищ. Головними напрямами акції є екологічне виховання, благоустрій та правильне поводження з відходами.
     Організатором акції виступає - Всеукраїнська громадська організація "Let`s do it, Ukraine" - учасник загальносвітового руху "Let`s do it, world".
     Вказана акція є значущим всеукраїнським еколого-просвітницьким заходом, який отримав високу всебічну освіту і суспільне визнання, з досвіду попередніх років.
     Цього дня до прибирання території планується залучити понад 250 000 учасників з усіх регіонів України.
     Безумовно, організація такого масштабного всеукраїнського заходу - завдання непросте, тому організатори намагаються залучити для його виконання усі можливі ресурси та підтримку.
     Такий захід не лише сприятиме благоустрою та озелененню країни, він також сприятиме підвищенню рівня екологічної культури населення, виховання молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи.
     Ця акція надає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.
     Враховуючи зазначене вище просимо Вас підтримати ініціативу проведення вказаної акції на території вашого району (міста). Організатори висловлюють надію на те, що ця акція уможливить залучити якомога більше громадян до розв`язання екологічних проблем країни та допоможе налагодити контакт для подальшої реалізації інших спільних проектів, спрямованих на охорону навколишнього природного середовища.

 

Заступник директора Департаменту з питань нафтогазового комплексу,
промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації

О.П. Ткаченко