Всесвітня кампанія - ГОДИНА ЗЕМЛІ 2014

     Всесвітній фонд природи (WWF) звертається до України з проханням підтримати проведення в Україні 29 березня 2014 року о 20:30 всесвітньої кампанії Година Землі 2014.

     Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

     Дана кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років. До неї приєдналися 7000 міст у 152 країнах зі всього світу.

     Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, кампанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

     Враховуючи вищевикладене, Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації звертається до Вас з проханням підтримати ініціативу проведення даної кампанії шляхом вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими.

     Висловлюємо надію на те, що Година Землі приверне увагу кожного громадянина, до екологічного стану нашої країни. Це своєрідний заклик почати діяти, заклик узяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля стійкого майбутнього людства.     

 

Попередня сторінка