Курси підвищення кваліфікації у Мінприроди України

        Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління на базі кафедри екологічної безпеки проводить щоквартальні курси підвищення кваліфікації за 24-годинною програмою на тему - "Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання".
      У процесі навчання буде розглянуто основні принципи та пріоритети національної екологічної політики у сфері поводження з відходами, законодавче та нормативно-правове забезпечення, проблеми екологічно-безпечного поводження з відходами, класифікацію відходів, єдність інформаційного простору у сфері поводження з відходами, життєві цикли відходів. утилізацію вторинної сировини, безпечну технологію рециклінгу відходів, еколого-економічні проблеми у сфері поводження з відходами на державному, територіальному та виробничому рівнях.
      Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації. Програму курсів та форму заявки можна знайти на сайті академії www.dea.gov.ua.

      Вартість навчання становить 2500 грн. на особу.
      Для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування - навчання безкоштовне.
      Курси відбудуться з 02 по 04 березня 2016 р. у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035.
      Реєстрація слухачів - 02 березня 2016 р. о 9:30.
      Для комплектування групи необхідно до 25 лютого 2016 р. надіслати заявку (e-mail: deabgd@mail.ru, тел./факс 0 (44) 248-40-33), зазначивши прізвище, ім`я, по батькові, місце роботи, посаду, контактні телефони слухачів. 

     Проректор з науково-педагогічної роботи Барановська В.Є.

 

Попередня сторінка