УВАГА! Триває пожежонебезпечний період!

    16 червня 2020 року відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – Державна комісія) під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

    Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації на виконання заходів щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах у 2020 році наголошує на неухильному дотриманні вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства у лісових масивах, заплавах річок, на торфовищах, сільгоспугіддях та присадибних ділянках!
    Закликаємо усіх громадян області утриматися від відвідування лісових масивів і лісопаркових зон, в’їзду до них автотранспортних засобів, спалювання трави, сухостою, сміття та стерні після завершення збирання сільськогосподарських культур.

    Зазначимо, що відповідно до Протоколу № 11 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, обласні державні адміністрації здійснюють:
    - посилений моніторинг пожежної обстановки у природних екосистемах та оперативне реагування на всі випадки загорянь на початковому етапі їх виникнення;
    - перевірки готовності комунальних підприємств до проведення робіт з утримання полігонів твердих побутових відходів;
    - контроль за виконанням комплексу заходів із зниження пожежної небезпеки та попередження загорянь на полігонах твердих побутових відходів.

    Якщо ж Ви виявили факт загоряння у природних екосистемах, необхідно одразу ж повідомити за номером 101 або ж телефоном гарячої лінії Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства (0532) 58-40-17.


Провідний спеціаліст відділу організаційної роботи, моніторингу та зв`язків з громадськістю

І. ЛЕБІДЬ

 

Попередня сторінка