ЛГО "Громада Полтавщини"
звертається до всіх небайдужих з проханням підтримати
запровадження всеукраїнської програми збору та утилізації пластикових пляшок та окремо кришок

     Акція збору та утилізації пластикових пляшок та окремо кришок проводиться з метою їх подальшої переробки і виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО та інвалідів.

     Дана акція запроваджена Благодійною організацією "Благодійний фонд "Овес" (м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, www.owes-ukraina.org) та підтримана Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти та науки України.

     Проект є версією турецької акції по збору пластикових кришок, їх подальшого продажу і передачі на виручені кошти інвалідних візків. В Україні проект дещо адаптований до реалій нашого сьогодення, адже тисячі наших героїв, віддвідавши здоров`я заради батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування - сучасного, якісного, індивідуального. В цьому полягає перша половина акції.

     Друга половина акції - зменшення кількості пластику навколо нас і зниження таким чином тиску на навколишнє середовище. Зібраний пластик продається на переробку, а виручені кошти адресно направляються бійцю на протез. Замість того, щоб викинути кришку в сміття, ви можете заносити їх до місця збору (одне з таких місць - м. Полтава, вул. Зигіна, 1, 4 поверх; інші можна знайти на сайті БФ "Овес"), волонтер або логіст забере пластик на переробку, переробник перерахує кошти, фонд перерахує кошти на протез, боєць отримає протез за два дні. Також юридичним особам можна долучитися до акції, заключивши договір про співробітництво (більш детальна інформація знаходиться на сайті БФ "Овес" у розділі "Збираємо разом").

     Просимо усіх набайдужих долучитися до даної акції.

           

провідний спеціаліст відділу експертизи, моніторингу та зв`язків з громадськістю
секретар Громадської ради
Лебідь І.В.

 

Попередня сторінка