На Полтавщині обговорили інтегровані концепції розвитку обласного центру

          24 липня відбулося засідання робочої тематичної групи зі сфери розвитку міста Полтава за стратегічним концептуальним напрямом «Екологія (навколишнє середовище)», що проводиться за міжнародним проектом «Інтегрований розвиток міста».
        Метою даного проекту є розвиток міст-учасників, зокрема Вінниці, Житомиру, Чернівців та Полтави, відповідно до засад Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизької хартії сталого європейського міста. Замовниками проекту є Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Державний секретаріат з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
       Під час засідання члени групи обговорили перелік пріоритетних операційних цілей для сфери розвитку «Навколишнє середовище» та визначили ключові рушійні проекти в рамках цих цілей. Серед яких:
       - встановлення інформаційної системи контролю за параметрами та об’єктами навколишнього середовища з подальшим прогнозуванням їх стану до 2030 року та прийняття управлінських рішень;
       - розвиток зелених насаджень, водоохоронних та природно-рекреаційних зон міста;
       - розвиток системи збирання, сортування та перероблення твердих відходів;
       - розвиток екологічної просвіти та підвищення рівнів екологічної культури населення;
       - розробка плану заходів щодо адаптації до змін клімату;
       - інвентаризація, кадастрування водних об’єктів та систем та визначення їх статусу.

Заступник директора Департаменту
О.П. Ткаченко

 

Попередня сторінка