Увага! Розпочато "Сезон тиші"!

          З метою здійснення охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин, на період їх масового розмноження, з 1 квітня до 15 червні 2017 року триватиме «сезон тиші».
        Так, відповідно до статті 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечити охорону середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції тварин.
       Забороняється проведення робіт і заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань та транспортних засобах).
        За порушення цих вимог винних осіб буде притягнуто до відповідальності згідно зі ст.87 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу від тридцяти до п’ятидесяти, а на посадових осіб – від п’ятидесяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів громадян.

Заступник директора Департаменту
Д.С. Лазурко

 

Попередня сторінка