Всеукраїнська акція "Посади дерево миру!"

          У листопаді 2016 року за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України та Української греко-католицької церкви започатковано акцію "Посади дерево миру". Цього року до проведення акції долучилися національні природні парки та біосферні заповідники.
         В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на налагодження співпраці між різними організаціями та гуртування громад довкола ідеї збереження природи і миру. Акція покликана привернути увагу до природного середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.
          До цьогорічної акції, що  тривала в період з 25 березня по 2 квітня та була приурочена до визначеної на цей період екологічної дати "Година Землі", долучилися й співробітники Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, висадивши 24 берези по вул. Зигіна, 1 в м. Полтава.
          Загалом в Полтавській області в рамках Всеукраїнської акції "Посади дерево миру!" прийняли участь: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Полтавська державна аграрна академія, Українська медична стоматологічна академія, НПП "Нижньосульський", НПП "Пирятинський", райдержадміністрації, установи, організації органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, сільські та селищні ради, загальноосвітні школи, дошкільні навчальні заклади, позашкільні заклади освіти, профтехучилища, коледжі та технікуми, громадські організації, підприємства, висадивши понад 15,5 тис. саджанців дерев та кущів різних порід. 

Провідний спеціаліст відділу експертизи, моніторингу та зв`язків з громадськістю
І.В. Лебідь

 

Попередня сторінка