Онлайн тренінг проєкту Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики в Україні»

   У рамках проєкту Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики в Україні», який реалізується Держенергоефективності спільно з партнерами країн-членів ЄС, 02 липня 2020 року о 14:00 відбудеться онлайн тренінг щодо особливостей реалізації проєктів з використанням відновлюваних джерел енергії на місцевому рівні. В якості головних спікерів запрошено міжнародних експертів з Австрії та Італії, а також експертів з Держенергоефективності.

    Одним з головних питань тренінгу буде наявність інструментів комунікації та фінансування для збільшення кількості установок, що працюють з використанням відновлюваних джерел енергії та місцевих видів палива.
    До участі запрошуються керівники та представники органів місцевого самоврядування, а також суб’єкти господарювання області, які провадять свою діяльність у сфері відновлюваної енергетики.
    Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/AC9J3e9RB1wGGCVh9, обов’язково вказавши електронну адресу, на яку буде відправлено посилання на онлайн тренінг та інструкцію з під’єднання до заходу.

    Контактна особа: Мягкий Сергій Васильович – головний спеціаліст Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, e-mail: saeevde@gmail.com, тел.: (096) 422-23-83, (044) 292-95-68.


Відділ організаційної роботи, моніторингу та зв`язків з громадськістю


 

Попередня сторінка