Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою разом!"

          З метою поліпшення екологічної ситуації Полтавської області, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації молоді, розвитку волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Громадська організація «Let`s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let`s do it! World» за підтримки ряду громадських організацій проводить Всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!» (далі – Акція), яка запланована на 29 квітня 2017 року. В рамках акції буде проведено: Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», наймасштабніше прибирання країни.
         Громадська організація «Let`s do it, Ukraine» - учасник загальносвітового руху «Let`s do it! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.
          В Акції беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до Акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності та пересічні громадяни.
          Враховуючи вищезазначене, Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації запрошує усіх охочих підтримати ініціативу проведення даної акції та особисто долучитися до прибирання зелених зон, присадибних ділянок, територій навколо під’їздів 29 квітня 2017 року. 

Провідний спеціаліст відділу експертизи, моніторингу та зв`язків з громадськістю
І.В. Лебідь

 

Попередня сторінка