Підвищення рівня прозорості та підзвітності в публічних фінансах України

        ГО "Інститут аналітики та адвокації" спільно з ГО "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос" в межах статуту та законодавства України здійснюють діяльність, направлену на підвищення рівня прозорості і підзвітності в публічних фінансах України.

        Сьогодні в Україні функціонує веб-портал "Відкритий бюджет" (https://openbudget.in.ua/), який розроблений ГО "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос" і активно використовується розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів для підвищення рівня прозорості та доступності інформації щодо використання бюджетних коштів.

        11 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про відкритість використання публічних коштів", який передбачає в тому числі публікацію трансакцій, що здійснюються розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів через систему Державної казначейської служби.

        На сьогоднішній день публікація таких трансакцій здійснюється на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів - Є-data (https://spending.gov.ua/web/guest).

        Експертами ГО "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос" розроблено інноваційний модуль "Портал публічних фінансів", який дає можливість розмістити на будь-якому веб-сайті функціонал порталу Є-data, де міститься у публічному он-лайн доступі інформація про використання бюджетних коштів.

        З метою підвищення рівня прозорості та доступності інформації про використання бюджетних коштів  ГО "Інститут аналітики та адвокації" спільно з ГО "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос" звертається до усіх охочих з пропозицією розмістити на власному офіційному веб-сайті посилання на модуль "Портал публічних коштів".

        Зі свого боку  ГО "Інститут аналітики та адвокації" спільно з ГО "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос"готові повністю забезпечити інформаційно-технічну підтримку з розміщення посилань на модуль "Портал публічних коштів".

       

 

Попередня сторінка