Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2019»

     Розпочато прийом робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2019» (ВЮВП) – національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize».

     На теренах України конкурс проводиться з 2005 року. На сьогоднішній день в ньому вже взяло участь понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни.
     Основна мета конкурсу – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.
     ВЮВП є чудовою можливістю для учасників продемонструвати свої науково-дослідні навички та приєднатися до міжнародної юнацької спільноти.
     Національний фінал ВЮВП відбудеться в КПІ ім. Ігоря Сікорського 16 – 19 квітня 2019 року з офіційним нагородженням фіналістів у Посольстві Королівства Швеції в Україні.

     В конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації) – молодь віком від 15 до 20 років.
     Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз» потрібно заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді або звичайною поштою не пізніше 22 лютого 2019 року.

     Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проектів можна знайти на сайті http://waternet.ua/uk/contest/ в розділі «Положення про конкурс».
     З усіма питаннями звертатися до координатора конкурсу ВЮВП Оксани Денис, тел.: (032) 260-21-89, (067) 673-46-44, e-mail: sjwp.ua@gmail.com, поштова адреса: УВТ «WaterNet», вул. Саксаганського, 123, оф. 4, м. Київ, 01032.
          

Тимчасово виконувач обов`язків
директора Департаменту
О.П. Ткаченко

 

Попередня сторінка