Фінансування природоохоронних заходів

   Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації нагадує про можливість фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

    До 30 листопада 2019 року включно Департаментом екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації приймаються запити на фінансування природоохоронних заходів з Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2020 році.

    За детальною інформацією можна звернутися до головних спеціалістів Департаменту Світлани Байдан та Олени Стьопіної за адресою: м. Полтава, вул.Зигіна 1, каб. 303, та по телефону (0532) 50-27-51. Або ж на сайті Департаменту – http://www.eco-poltava.gov.ua/ > «Діяльність Департаменту» > «Фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища» (також за посиланням можна знайти необхідні форми документів).

    Звертаємо Вашу увагу на те, що природоохоронні заходи повинні відповідати «Переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1147 від 17.09.1996 р. (зі змінами).
    Перелік необхідних документів:
    1. Супровідний лист довільної форми.
    2. Запит по формі капітальних або некапітальних видатків (встановленої форми)
    3. Підстава для виконання заходу (екологічна програма, в якій зазначено виконання природоохоронного заходу у відповідному році).
    4. Набір робіт (встановленої форми).
    5. Графік виконання робіт (встановленої форми).
    6. Кошторис витрат (встановленої форми).
    7. Довідка про надходження та використання коштів (для об`єктів, роботи по яких розпочато в минулі роки) (встановленої форми).
    8. Для капітальних видатків - проектно-кошторисна документація (зведений кошторисний розрахунок та локальні кошториси), Висновок Української будівельної інвестиційної експертизи та Висновок з оцінки впливу на довкілля по відповідному проекту.
    9. Цінова пропозиція (прайс-лист) та договори з підрядною організацією (за необхідності).


Директор Департаменту

М.В. Брикульський