ЕкоЗагроза 2.0: Міндовкілля розширило функціонал мобільного застосунку та вебресурсу

      Міндовкілля розширило функціонал мобільного застосунку та вебресурсу.
    Серед найважливішого, на ЕкоЗагрозі створено Кабінет користувача. Авторизувавшись, Ви:
    отримуватимете сповіщення про всі наявні екологічні загрози у вашому населеному пункті (про хімічну, радіаційну небезпеку тощо);
    матимете доступ до екологічної соціальної мережі. Саме тут експерти, науковці, представники громадськості та небайдужі громадяни публікують дані про виявлені факти надзвичайних екологічних подій у різних куточках нашої країни. Є можливість коментувати чи ділитися з друзями важливою інформацією, читати експертні думки та погляди чи висловлювати власні міркування, або просто слідкувати за станом навколишнього середовища та бути завжди “в темі” що наразі відбувається в країні.
    Які нововедення доступні всім незалежно від авторизації?
    Відтепер ЕкоЗагроза працює і в анголомовній версії. Нашим сервісом цікавляться та його переглядають не лише в Україні. Серед користувачів – і мешканці США, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Франції, Сполученого Королівства, Австрії, Італії, Чехії та Швейцарії. Як правило, за допомогою застосунку вони відслідковують рівень радіації на нашій території. Адже у зв’язку з ядерним шантажем рф, до цієї теми сьогодні прикута увага всього світу. Ми ж прагнемо, щоб всі, хто стурбований екологічною ситуацією в Україні, мав можливість отримати таку інформацію.
    На інтерактивній мапі доступні два нові шари інформації:
    користувачі можуть переглядати дані з 553 станцій моніторингу та екологічної оцінки водних ресурсів – у режимі реального часу. Тож отримати повну інформацію про хімічний склад води в українських річках досить просто. Наприклад, дізнатися про вміст азоту, сульфатів, хлоридів, амоній-іонів, нітратів, нітритів, фосфатів, ртуті. І що головне, одразу побачити чи немає перевищень за певними показниками.
    мапа повітряних тривог, що дуже зручно мати у застосунку, яким користуєшся щодня.
    Відтепер на дашборді відображаються розраховані Держекоінспекцією збитки довкіллю від війни з рф, які проведені за новими затвердженими методиками.
    Руслан Стрілець: Ми продовжуємо працювати над тим, щоб інформація про стан довкілля була у кожного в смартфоні – у зручному, зрозумілому форматі, тоді, коли це потрібно. Бо сьогодні обізнаний означає озброєний. Й однозначно, у цьому сенсі цифровізація спрощує життя. Також нагадую, що за допомогою ЕкоЗагрози українці можуть повідомляти міністерству про всі випадки шкоди довкіллю, свідками яких вони стали. Бо нам сьогодні важливо визначити весь розмір завданих збитків, щоб виставити повний рахунок окупанту. Тож озброюйтеся телефоном чи компютером та долучайтеся до лав екологічного батальйону.
    Проєкт реалізовано за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».


Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України


 

Попередня сторінка